Noclehy se snídaní v Oudenburg (B&B v Oudenburg)

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Oudenburg. Najděte si jeden z nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Oudenburg, kde najdeme města Bredene, Ostende, Jabbeke, Gistel a De Haan.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. B&B Chambres b'Hôtes StarStarStarStar

Foto: B&B Chambres b'Hôtes
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
97 %

Offering free access to a swimming pool, B&B Chambres b'Hôtes in Oudenburg offers guest rooms on board of the Le Fabuleux Destin Boat. Featuring design décor, this accommodation is provided with free Wi-Fi access and a sun terrace.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby133 - 140 EUR za noc

Hotely v okolí Oudenburg

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Oudenburg jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Oudenburg. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Oudenburg.


2. Studio Cathilleweg 

Foto: Studio Cathilleweg
Lokalita: Jabbeke
Vzdálenost: 4.5 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Offering a sun terrace and views of the garden, Studio Cathilleweg is located in Jabbeke. The property is 7 km from the coast between Bruges and Ostend, and just 1 km from the highway to Brussels. Every room includes a flat-screen TV.


3. B&B Oesterhoeve StarStarStar

Foto: B&B Oesterhoeve
Vzdálenost: 4.5 km
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
77 %

The Oesterhoeve is both a B&B and an oyster farm at the edge of Oostende, overlooking the Spuikom lake. It offers marina-themed rooms with flat-screen TVs, free WiFi and luxury bedding.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby60 - 105 EUR za noc
Rodinný pokoj (2 dospělí + 2 děti)
osoby100 - 150 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí
osoby90 - 120 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: